محصولات برودتی پارکر

شرکت پارکر آمریکا تولیدکننده محصولات مورد نیاز صنایع مختلف در سال 1918 تاسیس شده است. محصولات مرتبط با حوزه صنایع برودتی و تهویه مطبوع این شرکت به شرح زیر می‌باشد:

 

آکومولاتور

 

 پارکر آکومولاتورهای مختلفی را برای کاربردهای هیدرولیک، تهویه مطبوع و تبرید ارائه می دهد. این آکومولاتورها با رنج وسیعی از سیالات و فشارها و در جنس های مختلف موجود هستند. انواع مختلف این آکومولاتورها عبارتنداز: پیستونی، کیسه ای، دیافراگمی و پالس تن.

 کاتالوگ

 accom

شیلنگ

 

 شرکت پارکر شیلنگ ها و تیوب ها و ملحقات این تجهیزات را با کاربردهای تبرید و تهویه مطبوع را تولید نموده و متناسب با شرایط کاری مصرف کننده تولید می کند.

 کاتالوگ

 guardian

چک وَلو

 

 پارکر رنج وسیعی از چک ولوها را به انواع مختلف اتصال و سازگار با سیالات مختلف تولید می نماید. این شیرها از جنس های مختلفی نظیر آلومینیم، فولاد ضدزنگ، برنج و کربن استیل ساخته می شوند. شیرهای پارکر در سراسر دنیا به راندمان و عمر بالا معروفند.

 کاتالوگ

 ch valve-6

کوپلینگ

 

 کوپلینگ های حوزه تبرید شرکت پارکر به دلیل نگهداری آسان در سیستم های برودتی و تهویه مطبوع، جهت انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرند.

کاتالوگ

 coupling

شیر انبساط

 

 شیرهای انبساط برای مواجهه با هرگونه چالشی در حوزه تبرید و تهویه مطبوع ساخته شده اند. انواع مختلف این شیرها با اتصالات مختلف و آب بندی های مناسب موجود هستند.

کاتالوگ

 exvale

 فیلتر درایر

 

 رنج وسیعی از فیلتردرایرها با کاربردهای تهویه مطبوع، هیت پمپ و سیستم های تبرید موجود هستند. این فیلترها با بازدهی بسیار بالا برای کاربردهایی که نیاز به رطوبت زدایی، فیلتراسیون آلودگی و اسیدزدایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

کاتالوگ

 filterdrier

 کنترلر سطح مایع

 

 شرکت پارکرها کنترلرهای سطح مختلفی را که به طور اختصاصی برای کنترل سطح مبرد در کندانسورها، اواپراتورها و چیلرهای فشار بالا و فشار پایین پیشنهاد می دهد.

کاتالوگ

 sightglass

تجهیزات کنترل و نشانگرها

 

 تجهیزات کنترل روغن بطور اختصاصی جهت اطمینان از توزیع ایمن و آسان روغن در یک سیستم تبرید مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات شامل کنترلرهای سطح روغن، فیلترها، منابع ذخیره و سنسورهایی است که روغنکاری سیستم را کنترل نموده و از توقف ناگهانی کمپرسورها جلوگیری می کنند.

کاتالوگ

 levelsensors

 رگولاتور مبرد

 

 انواع رگولاتورهای فشار پارکر شامل شیرهایی هستند که فشار ورودی، خروجی و اختلاف این دو را کنترل می کنند. هر رگولاتوری همراه با مجموعه ای از ملحقات دیگر است.

 کاتالوگ

 refrigerant-regulator

شیر اطمینان

 پارکر رنج وسیعی از شیرها را هم برای کاربردهای صنعتی و هم خانگی و تجاری در حوزه تبرید پیشنهاد می دهد. این شیرها تحت استانداردهایی با بالاترین کیفیت ساخته شده و در سراسر دنیا به بازدهی بالا و سازگاری و طول عمر بالا معروفند.

  کاتالوگ

 saftevalve

شیر برقی

 

 رنج وسیعی از شیربرقی ها در انواع مختلف و با ترکیب بندی های متفاوت قابل استفاده در کاربردهایی نظیر هیدرولیک، پنوماتیک، ابزار، پزشکی و تبرید قابل ارائه هستند. این شیرها با قابلیت های سوئیچینگ سریع و ایمن و در طراحی های مختلف قابل ارائه هستند.

 کاتالوگ

 sevalve

شیر قطع کن

 

 شیرهای قطع کن پارکر برای کار کردن ایمن با مایعات، گازها و هوا و برای بسیاری از کاربردها نظیر هیدرولیک، پنوماتیک، ابزار و تبرید طراحی شده اند. این شیرها با عملکرد تمیز و مقرون به صرفه خود از بسیاری از هزینه های جانبی می کاهند. همه شیرها در رنج وسیعی از انواع و جنس مواد برای شرایط عملکردی مختلف تولید می شوند.

 کاتالوگ

 globehutoffvalve

شیرهای بای پس و دیفراست

 

کاتالوگ

 difrost