رزونتک

رزونتک (Rezontech)، برندی متعلق به کشور کره جنوبی بوده و از سال 2004 به عنوان تولید کننده فلیم دتکتور (flame detector) شناخته می‌شود. این شرکت نخستین تولید کننده فلیم دتکتور UV/IR و IR سه گانه در کره جنوبی می‌باشد. رزونتک توانسته است بیش از 20 تاییدیه جهانی برای محصولات خود به دست آورده و به بیش از 50 کشور جهان صادرات داشته باشد.

رزونتک

محصولات رزونتک ساخت کجاست؟

تمام محصولات رزونتک (Rezontech) در کشور کره جنوبی تولید می‌شوند. محصولات رزونتک در ایران توسط شرکت دامون قابل تامین می‌باشند. این محصولات شامل فلیم دتکتور (دتکتور شعله)، دستگاه تست فلیم دتکتور (flame detector) و اکسسوری می‌باشند.

محصولات رزونتک (Rezontech)

فلیم دتکتور

IR3

UV/IR

دستگاه تست فلیم دتکتور

 

اکسسوری

 

محصولات رزونتک

Flame detector رزونتک

رزونتک به عنوان یکی از تولید کننده های پیشرو در زمینه flame detector، انواع مختلفی از این محصول را عرضه می کند. Flame detector IR3 رزونتک با دریافت امواجی با سه باند فرکانسی مختلف در ناحیه فروسرخ (IR) و تحلیل الگوریتمی آن ها، وجود شعله را کشف می‌کند. Flame detector UV/IR رزونتک نیز سیگنال‌های دریافتی در محدود فرابنفش و فروسرخ را بررسی و مقایسه کرده و وجود شعله را مشخص می‌کند. همچنین از این طریق می تواند آلارم های اشتباه را کاهش دهد.

مشتریان رزونتک

رزونتک محصولات خود را برای شرکت‌های معتبر بین المللی از جمله زیمنس، سامسونگ، ال جی، هیوندایی و جانسون کنترلز ارائه کرده است. بسپاران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، فولاد خوزستان، پتروشیمی و پالایشگاه تخت جمشید از جمله مشتریان ایرانی رزونتک می‌باشند.

کاربرد محصولات رزونتک

محصول دتکتور شعله رزونتک در پالایشگاه‌های نفت، تاسیسات گازی و پتروشیمی، واحدهای داروسازی، تاسیسات هسته‌ای، واحدهای فراوری محصولات کشاورزی، توربین‌های گازی صنعتی و سیستم سرمایش و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاتالوگ محصولات رزونتک

برای مشاهده و دانلود کاتالوگ محصولات رزونتک و رفرنس لیست رزونتک کلیک کنید.

شرکت دامون نماینده شرکت رزونتک (Rezontech) کره جنوبی در ایران

دامون نماینده رسمی شرکت رزونتک کره جنوبی بوده و آماده تامین محصولات flame detector مورد نیاز صنایع مختلف کشور می‌باشد. لازم به ذکر است که شرکت دامون گستره‌ای از محصولات ایمنی نفت، گاز و پتروشیمی را با دارا بودن نمایندگی رسمی شرکت‌های FDC و SEWON و REZONTECH کره جنوبی عرضه می‌کند.

تاییدیه نمایندگی شرکت REZONTECH توسط دامون در ادامه ارائه می‌گردد.

دامون نماینده رزونتک

مطالب مرتبط