سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفر

سردخانه ۱۲۰ تنی میوه از انواع سردخانه‌های بالای صفری است و برای ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی مناسب است که باید در بازه دمایی بالاتر از صفر درجه سلسیوس نگهداری شوند. محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، خشکبار، لبنیات، برخی مواد شیمیایی و… برای ذخیره‌سازی نیازمند سردخانه بالای صفری هستند. سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفری دارای حجم ۶۶۰ متر مکعب است و به موتوری با توان ۲۵ اسب بخار نیاز دارد.

قیمت سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفر

در جدول زیر، جزییات هزینه ساخت سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفر و مشخصات آن آورده شده است. همچنین شما می‌توانید جهت خرید سردخانه ۱۲۰ تنی میوه با کارشناسان دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفر

قیمت کلی: ۸۹۸٫۸ تا ۱۰۴۵ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۲۵ اسب بخار

حجم: ۶۶۰ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۴۴۷٫۲ تا ۵۱۹٫۸

عایق‌کاری

۴۲۵ تا ۴۹۳٫۸

مهندسی و اجرا

۵۳ تا ۶۱٫۴

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۵۶٫۳ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۲۸ کیلووات

ابعاد سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفر

در طراحی سردخانه برای هر محصولی، عوامل بسیاری دارای اهمیت هستند که باید به دقت طراحی و مهندسی شوند. از نکاتی که در طراحی بار برودتی سردخانه بسیار اهمیت دارد، ابعاد سردخانه است. همچنین ابعاد سردخانه یکی از تاثیرگذارترین عوامل در برآورد قیمت سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفری است. ابعاد سردخانه‌ها با توجه به درخواست مشتریان تعیین می‌گردد. تناژ و نوع محصول، دو عامل تاثیرگذار بر ابعاد سردخانه هستند. همچنین راهروها و مسیرهای رفت‌وآمد باید هنگام تعیین ابعاد سردخانه در نظر گرفته شوند. برای نمونه سردخانه صد و بیست تنی بالای صفری می‌تواند ابعادی مانند شکل زیر را داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۱۲۰ تنی میوه

سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر اواپراتور، کندانسور، گاز مبرد، انواع ملزومات سردخانه- نظیر اتصالات و لوله‌ها- و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح و کنترل و محافظت از تجهیزات مدار سرمایشی، لزوم استفاده از تابلو برق سردخانه‌ای وجود دارد. شرکت طراحی و مهندسی دامون توانایی اجرای انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندها و شرکت‌های معتبر داراست. بسته به کیفیت مورد نیاز مشتریان، شرکت دامون بهترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفری می‌توانید با شرکت طراحی و مهندسی دامون جهت مشاوره تماس بگیرید.

عایق‌کاری سردخانه بالای صفری

برای ساخت سردخانه صد و بیست تنی بالای صفری در یک محیط مشخص که از قبل تعبیه شده است، مهندسان ابتدا دیواره‌های عایق سردخانه که اصطلاحاً ساندویچ پانل نام دارد را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند. این تجهیزات برای سردخانه بالای صفری باید در دیواره‌ها و سقف سردخانه تعبیه گردد. ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن در برابر محیط توسط مهندسان تعیین می‌گردد. این ضخامت از 4 سانتی‌متر تا 15 سانتی‌متر متفاوت است و بر قیمت ساخت سردخانه 120 تنی میوه تاثیر می‌گذارد.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. مراحل ساخت سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفری به ترتیب زیر است:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار‌داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۱۲۰ تنی بالای صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *