سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر

بسیاری از مواد برای نگهداری نیاز به ذخیره‌سازی در شرایط دمایی بالای صفر دارند. از این رو سردخانه بالای صفری شرایط نگهداری مناسبی را برای این محصولات فراهم می‌کند. سردخانه ۶۵ تنی میوه برای نگهداری محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، خشکبار، دارو، لبنیات، برخی مواد شیمیایی و… به‌کار می‌رود. این سردخانه با حجم ۲۸۵ متر مکعب به موتوری با توان ۲۵ اسب بخار نیاز دارد.

قیمت سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر

در جدول زیر، مشخصات فنی و جزییات قیمت سردخانه ۶۵ تنی زیر صفر  آورده شده است. شما میتوانید جهت خرید سردخانه ۶۵ تنی زیر صفر با کارشناسان دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر

قیمت کلی: ۷۰۵٫۲۵ تا ۸۱۹٫۲۵ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۲۵ اسب بخار

حجم: ۲۸۵ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۴۱۳ تا ۴۷۹٫۷۵

عایق‌کاری

۲۵۰٫۷۵ تا ۲۹۱٫۲۵

مهندسی و اجرا

۴۱٫۵ تا ۴۸٫۲۵

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۶۲ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۲۹٫۴ کیلووات

ابعاد سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر

ابعاد سردخانه بر قیمت آن تاثیر زیادی دارد. همچنین ابعاد سردخانه تابع عوامل مختلفی مانند تناژ و نوع محصول است. در نتیجه، سردخانه‌ای با تناژ مشخص را می‌توان در ابعاد مختلف طراحی کرد. سردخانه شصت و پنج تنی میوه بالای صفری می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر

چرخه سرمایش شامل تجهیزات سرمایشی نظیر کمپرسور، روغن و گاز، شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، لزوم استفاده از تابلو برق و درب سردخانه‌ای وجود دارد. شرکت طراحی و مهندسی دامون امکان ساخت انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندهای معتبر صنعت سرمایش دارد. بسته به کیفیت و هزینه ساخت سردخانه، شرکت دامون مناسب‌ترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد.

عایق‌کاری سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر

طراحان ابتدا ساندویچ پانل (دیواره‌های عایق سردخانه) را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند. نصب دیواره‌های عایق در محیطی که از قبل توسط مشتریان تهیه شده است انجام می‌شود. ساندویچ پانل‌ها برای سردخانه بالای صفری باید در دیوار و سقف سردخانه تعبیه گردند.

ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن و با توجه به شرایط محیطی که سردخانه در آن احداث می‌شود، توسط مهندسان تعیین می‌گردد. این ضخامت از ۴ الی ۱۵ سانتی‌متر متغیر است. ضخامت عایق‌ها بر قیمت ساخت سردخانه ۶۵ تنی میوه تاثیر می‌گذارد.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. سردخانه ۶۵ تنی بالای صفری، طبق مراحل زیر ساخته می‌شود.

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرارداد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۶۵ تنی بالای صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *