سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر

سردخانه ۵۰ تنی میوه برای نگهداری محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، خشکبار، دارو، لبنیات، برخی مواد شیمیایی و… به کار می‌رود. بسیاری از مواد برای نگهداری نیاز به ذخیره‌سازی در شرایط دمایی بالای صفر دارند. از این رو سردخانه بالای صفری شرایط نگهداری مناسبی را برای این محصولات فراهم می‌کند. این سردخانه با حجم ۲۴۰ متر مکعب به موتوری با توان ۱۰ اسب بخار نیاز دارد. در ادامه به ارائه نکاتی در خصوص خرید سردخانه ۵۰ تنی میوه می‌پردازیم.

قیمت سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر

قیمت سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در جدول زیر، جزییات هزینه ساخت این سردخانه آورده شده است. شما می‌توانید برای خرید سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر با کارشناسان شرکت دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر

قیمت کلی: ۵۳۸ تا ۶۲۶ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۱۰ اسب بخار

حجم: ۲۴۰ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۲۸۵ تا ۳۳۲

عایق‌کاری

۲۲۳ تا ۲۵۹

مهندسی و اجرا

۳۰ تا ۳۵

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۲۹٫۹ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۱۶٫۲۹ کیلووات

ابعاد سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر

ابعاد سردخانه‌ها طبق درخواست مشتریان ساخته می‌شود و همچنین اگر از جانب خریدار برای محیط محدودیتی وجود نداشته باشد می‌تواند به صورت از قبل طراحی شده انتخاب شود. سردخانه پنجاه تنی میوه بالای صفری می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر

چرخه سرمایش شامل تجهیزات سرمایشی نظیر کمپرسور، مواد مصرفی نظیر روغن و گاز، تجهیزات کنترلی،  شیرآلات و… است. برای سردخانه‌ بالای صفری ۵۰ تنی میوه که حجمی معادل ۲۲۰ متر مکعب دارد، کمپرسوری با توان اسمی ۷٫۵ اسب بخار کارآمد است. همچنین به منظور عملکرد صحیح لزوم استفاده از تابلو برق و درب سردخانه‌ای وجود دارد. شرکت طراحی و مهندسی دامون امکان ساخت انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندهای نام آشنای صنعت سرمایش دارد.

بسته به کیفیت و هزینه مورد انتظار مشتریان، شرکت دامون مناسب‌ترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. برای برآورد قیمت سردخانه ۵۰ تنی میوه می‌توانید با شرکت طراحی و مهندسی دامون جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

عایق کاری سردخانه بالای صفری

مراحل ساخت سردخانه پنجاه تنی بالای صفری بدین صورت است که ابتدا طراحان ساندویچ پانل (دیواره‌های عایق سردخانه) را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند. این‌کار در محیطی که از قبل توسط مشتریان تهیه شده است انجام می‌شود. ساندویچ پانل‌ها برای سردخانه بالای صفری باید در دیوار و سقف سردخانه تعبیه گردند. ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن با توجه به شرایط محیطی که سردخانه در آن احداث می‌شود توسط مهندسان تعیین می‌گردد. این ضخامت از 4 الی 15 سانتی‌متر متغیر است و بر قیمت ساخت سردخانه 50 تنی میوه تاثیر می‌گذارد. سپس با انتخاب تجهیزات چرخه سرمایش برای ساخت سردخانه پنجاه تنی میوه، سیکل سرمایش طراحی و ساخته می‌شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. مراحل ساخت سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر به ترتیب روبه‌رو است:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار‌داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۵۰ تنی بالای صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *