Suniso

سانیسو

اکثر کمپرسورهای جهان، علی‌رغم تفاوت‌هایشان، نیاز مبرمی به روغن دارند تا سلامت آن‌ها را تضمین کند. برند سانیسو شناخته شده‌ترین سازنده اختصاصی روغن کمپرسور در دنیاست؛ حدود ۹۰ سال از تولد این شرکت در فیلادلفیا-‌امریکا می‌گذرد. سانیسو امروزه محصولاتش را در دو سری GS و SL تولید می‌کند.

 

محصولات سانیسو ساخت کجاست؟

سانیسو اکنون در کشور بلژیک دایر است و محصولاتش را در این کشور تولید می‌کند.ِ برند سانیسو در سال ۲۰۰۸ تحت مالکیت مجموعه SONNEBORN قرار گرفت و رسماً از یک تولیدکننده امریکایی، به یک برند کاملاً بلژیکی تغییر یافت.

محصولات سانیسو

روغن کمپرسور برودتی سانیسو در دو دسته مهم مینرال (GS) و سنتتیک (SL) تولید و عرضه می‌شود. علاوه بر این موارد، نوع آلکیل بنزن نیز موجود است که کاربرد بسیار کمی دارد. بسته به نوع کمپروسور و دمای اواپراتور و نوع گاز مبرد، روغن مورد استفاده نیز متفاوت خواهد بود.

روغن کمپرسور suniso سری GS

سری GS سانیسو روغن معدنی با کیفیتی است که در سه مدل 3gs, 4gs و 5gs تولید می‌شود. این روغن مینرال با گاز مبرد R22 هماهنگ است و در سیستم‌های تهویه مطبوع و سردخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روغن کمپرسور suniso سری SL

روغن سری SL، برخلاف دسته قبلی، ماهیت مصنوعی یا سنتتیک دارد. این روغن، روان‌‌کنندگی، پایداری و خاصیت ضد خوردگی فوق‌العاده‌ای را مهیا می‌سازد. سری روغن SL برای کمپرسورهایی که با گازهای جایگزین دوست‌دار محیط زیست ـ‌مانند R134a، R404A، R407Cـ کار می‌کنند، مناسب است.

لیست قیمت محصولات سانیسو

برای اطلاع از قیمت محصولات سانیسو می‌توانید از راه تماس تلفنی و پیامرسان‌های مختلف اقدام کنید. کارشناسان شرکت دامون برای پاسخ به سوال‌های شما آماده هستند.

نمایندگی فروش سانیسو در ایران

شركت دامون محصولات مختلف سانیسو را به بهترين قيمت و با تحویل سریع در سراسر كشور به فروش می‌رساند.

شما با خريد از دامون ضمن اطمينان از دريافت كالاي اصل، بهترين قيمت ممکن را پرداخت می‌کنید. به همین دلیل هم بسیاری از شركت‌‌های معتبر كشور از مشتريان دامون هستند.

کاتالوگ سانیسو

از طریق لینک زیر می‌توانید کاتالوگ روغن سانیسو را دانلود کنید و با ویژگی‌های فنی آن بیشتر آشنا شوید.

دانلود کاتالوگ محصولات برند سانیسو