درباره دامون

سرمای ما؛ سرمایه شما

می‌دانیم که بعضی‌ها ماهی می‌فروشند و بعضی دیگر آموزگار ماهیگیری هستند. اما بین آن‌ها، گروه دیگری هم وجود دارند که اسباب ماهی‌گیری و ماهی‌فروشی را فراهم می‌کنند و در بزنگاه‌ها، ماهی‌گیران و ماهی‌فروشان را نجات می‌دهند. دامون در صنعت سرمایش چنین نقشی دارد و تلاش می‌کند تا راه هر دو گروه را هموار کند. به عبارت دیگر، دامون هم «تجهیزات سرمایشی» می‌فروشد و هم «راهکار سرمایشی» ارائه می‌کند تا در نهایت بتواند بر کل بازیگران صنعت ایران تاثیر بگذارد. حرف زدن از تاثیرگذاری و بهبود شرایط صنعتی چندان جدید نیست و مدعی هم کم ندارد اما دامون راه‌های جدید پیدا کرده و اولین قدم‌ها را برداشته است و نقشه راه را هم در دست دارد و می‌تواند آن را با دیگران به اشتراک بگذارد.

7000+ مشتری صنعتی
200+ پروژه سردخانه
سهامدار صندوق توسعه فناوری‌های پیشرفته صنعتی
عضو پارک سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

دامون؛ از آغاز تا امروز

«آن‌چه می‌خواهم، نمی‌بینم و آن‌چه می‌بینم، نمی‌خواهم!»

این جمله‌ای است که بیش از هر تغییر بزرگی بین چند نفر رد و بدل می‌شود. «دامون» هم درست در لحظه‌ای به‌دنیا آمد که سه نفر در سال ۱۳۹۲ این جمله را با هم تکرار کردند. کار دامون با طراحی انواع سردخانه و تامین تجهیزات سرمایشی شروع شد و حالا تجربه‌ی همکاری با بیش از 7 هزار واحد صنعتی را دارد.

سرمای ما؛ سرمایه شما

مشتریان دامون

مأموریت ما یاری رساندن به صنایع جهت توسعه چابک زیرساخت‌های تولید و افزایش بهره‌وری صنعتی است. تمامی فرآیندهای دامون مانند مهندسی، فروش، تأمین و بازاریابی با این هدف طراحی شده است. تلاش هر روزه‌ی ما در راستای تداوم اعتبار دامون به عنوان شریکی قابل اعتماد برای صنایع از نظر فنی، تخصصی، مالی و مسئولیت اجتماعی است. همین رویکرد سبب شده است که بیش از هفت هزار واحد صنعتی از محصولات و خدمات دامون استفاده نمایند.

خدمات دامون

تامین‌کنندگان تجهیزات صنعتی در ایران کم نیستند و از سال‌ها پیش، عده‌ای به‌صورت سنتی در این بازار فعالیت می‌کنند. اما دامون برای تامین تجهیزات صنعتی تلاش کرد تا کل این فرایند را هوشمند کند و از روش‌های سنتی فاصله بگیرد. منظور از هوشمندسازی فقط اضافه شدن آدرس اینترنتی و شماره پیامک نیست بلکه تغییر کل فرآیند است. حالا مشتریان دامون اثر این تغییرات را در دو بخش عمده می‌بینند:

  • صرفه‌جویی در هزینه
  • صرفه‌جویی در زمان
چگونه مصرف انرژی را در سیستم های سرمایشی بهینه کنیم

می‌دانیم که حیات و ممات صنایع کوچک و بزرگ مختلف به راهکارهای سرمایشی بستگی دارد. به عبارت دیگر، سرمایش تخصص آن‌ها نیست اما نیازشان است و دامون نیز می‌خواهد همین نیاز را برطرف کند. دامون در طراحی و ساخت سردخانه و چیلر با صنایع همکاری می‌کند و کار را براساس استانداردهای بین‌المللی و قابل اتکا پیش می‌برد. اولین قدم در ارائه راهکار سرمایشی، درک دقیق و درست از مسئله موجود است. یعنی تا ابعاد مسئله به‌خوبی روشن نشود، نمی‌توان به راهکارهای ارائه شده هم امیدی بست. به همین دلیل نیز مشاوره فنی رایگان در همه‌ی مراحل انجام می‌شود و مهندسان دامون نیازها و شرایط خاص هر مورد را در نظر می‌گیرند. بعد از انجام پروژه ارتباط ما به مشتریان صاحبان سردخانه قطع نشده و ارائه خدمات پس از فروش، ضمانت‌نامه و آموزش ادامه‌دار خواهد بود.

تیم دامون

احسان جباری
مدیر تدارکات
روزبهانی کارشناس طراحی و ساخت سردخانه دامون
ویدا روزبهانی
سرپرست واحد طراحی و ساخت سرخانه
شایان رفیع
کارشناس فروش لوازم برودتی
ادریس رحمتی
کارشناس فروش لوازم برودتی
هانیه شهبازی
کارشناس فروش لوازم برودتی
بهاره همایی
کارشناس فروش لوازم برودتی
سحر رضانژاد
کارشناس فروش تجهیزات ایمنی مهار فشار
زیبا عیوضی
کارشناس حسابداری
مصلحی کارشناس مشاوره و فروش ساخت سردخانه دامون
سجاد مصلحی
کارشناس طراح سردخانه
سبحانی کارشناس فروش و مشاوره سردخانه دامون
سارونه سبحانی
کارشناس طراح سردخانه
علیرضا اشتری
کارشناس حسابداری
بهاره فلاحتی
منشی
سپیده زینلی
کارشناس سئو
حمیدرضا فضلی
سرپرست دیجیتال مارکتینگ
سامی نفیس پور
کارشناس خرید
مینا فدایی
کارشناس خرید

نظرات مشتریان

آرمن گوشت
مدیرعامل

از همکاری با شرکت دامون رضایت داریم و کیفیت طراحی و ساخت سردخانه خوب بوده است. در موارد نیاز به خدمات پس از فروش، دامون در کنار ما بود.

جنرال مکانیک
واحد پروژه

تحویل پروژه زودتر از زمان توافق شده بود و تا به حال ایراد فنی در استفاده از سردخانه مشاهده نشده است. کارشناسان دامون بعد از راه‌اندازی پیگیر وضعیت کارکرد سردخانه بودند.

سازه پویش
واحد بازرگانی

با توجه به سابقه و تجاربی که در همکاری با شرکت‌های مختلف داشتیم، همکاری با دامون را خیلی خوب ارزیابی می‌کنیم. زمان‌بندی انجام پروژه و قیمت پیشنهادی رضایت بخش بود.

قارچ نمونه
مدیر پروژه

دامون پروژه را کاملا مطابق زمان‌بندی انجام شده تحویل داد. سردخانه در اصل برای کاربرد بالای صفر طراحی شده بود ولی با همکاری دامون توانستیم با تغییراتی آن را برای زیر صفر هم استفاده کنیم.