کوپلند

برند کوپلند یکی از زیرمجموعه‌های شرکت امرسان آمریکا بوده و کمپرسورهای اسکرال و سمی هرمتیک DWM  از مهم‌ترین تولیدات این شرکت در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع و صنایع برودتی است.

محصولات کوپلند ساخت کجاست؟

محصولات کوپلند در کشورهای مختلفی مانند امریکا، تایلند، چک، ایرلند و آلمان تولید می‌شوند.  اغلب مدل‌های این کمپرسورها در ایران موجود بوده و از سوی نمایندگی‌های فروش در ایران عرضه می‌شوند. همچنین برای کمپرسورهای سفارشی و خاص که عموما موجود نمی‌باشند، شرکت دامون آمادگی دارد تا از طریق نمایندگی کوپلند در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین نماید.

 

محصولات کوپلند

کمپرسور پیستونی کوپلند

کمپرسور اسکرال کوپلند

کاربرد محصولات کوپلند

کمپرسور کوپلند در انواع سیستم های سرمایشی و در صنایعی همچون تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده به کار می‌رود. از مهمترین کاربردهای محصولات کوپلند می‌توان موارد ذیل را نام برد:
  • سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه میوه، سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و …)
  • انواع چیلر تراکمی مسکونی و صنعتی
  • انواع سیستم‌های تهویه مطبوع

لیست قیمت محصولات کوپلند

لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات بیتزر با کارشناسان شرکت دامون ارتباط برقرار فرمایید.

کاتالوگ و نرم افزار کوپلند

تعمیر محصولات کوپلند

کمپرسورهای اسکرال کوپلند قابل تعمیر نبوده ولی کمپرسورهای پیستونی DWM کوپلند قابل تعمیر هستند. تعمیرگاه های مختلفی در سطح کشور به تعمیر کمپرسورهای کوپلند می پردازند که از جمله مهمترین آنها می توان به تعمیرگاه قازاریان (تعمیرگاه کوپلند) و تعمیرگاه مدرن برودت اشاره کرد.

دامون، تامین کننده محصولات کوپلند در ایران

شركت دامون مدل‌ های مختلف کمپرسور کوپلند را به بهترين قيمت و با تحویل سریع در سراسر كشور به فروش می‌رساند.
شما با خريد از دامون ضمن اطمينان از دريافت كالاي اصل، بهترين قيمت ممکن را پرداخت كرده‌ايد. همین مهم سبب شده تا اغلب شركت ‌ها و صنايع معتبر كشور از مشتريان دامون باشند.
ما معتقدیم سوابق و نحوه تعامل با مشتریان قبلی در هر شرکت، نماینده استراتژی و رویکرد آن شرکت است.