سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفری

سردخانه 150 تنی بالای صفر برای نگهداری محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، لبنیات، برخی مواد شیمیایی، خشکبار و… مناسب است. این سردخانه دارای حجم ۷۵۰ متر مکعب است و به موتوری با توان ۲۵ اسب بخار نیاز دارد. در ادامه، نکاتی درخصوص هزینه طراحی و ساخت سردخانه صد و پنجاه تنی بالای صفری و مشخصات آن آورده شده است.

قیمت سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفر

در ساخت سردخانه، عوامل و نکات بسیاری اهمیت دارند که باید به دقت طراحی و مهندسی شوند. در جدول زیر، جزییات هزینه ساخت سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفر و ویژگی‌های فنی آن آورده شده است. شما می‌توانید برای کسب مشاوره در خصوص احداث سردخانه و اطلاع از هزینه دقیق آن، با مهندسان دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفر
قیمت کلی: ۹۸۷ تا ۱۱۴۷ میلیون تومان
توان کمپرسور: ۲۵ اسب بخار
حجم: ۷۵۰ متر مکعب
هزینه سردخانه (میلیون تومان)
تجهیزات ۴۸۵ تا ۵۶۴
عایق‌کاری ۴۴۳ تا ۵۱۵
مهندسی و اجرا ۵۹ تا ۶۸
برق مصرفی
حداکثر جریان مصرفی ۶۶ آمپر
حداکثر توان مصرفی ۳۲٫۴۲ کیلووات

ابعاد سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفری

ابعاد سردخانه، یکی از تاثیرگذارترین عوامل در برآورد قیمت سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفر و همچنین بار برودتی آن است. ابعاد سردخانه‌ها با توجه به نیاز مشتریان، نوع محصول، نوع چیدمان سردخانه و… تعیین می‌شود. به عنوان مثال سردخانه صد و پنجاه تنی بالای صفری می‌تواند ابعادی مشابه شکل زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفری

با انتخاب تجهیزات سرمایشی برای ساخت سردخانه صد و پنجاه تنی بالای صفری، سیکل سرمایش طراحی و اجرا می‌شود. سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر کمپرسور، اواپراتور و کندانسور، گاز مبرد،  شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح باید تابلو برق و درب سردخانه‌ای مناسب استفاده شود. دامون، توانایی اجرای انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندها و شرکت‌های معتبر داراست. بسته به کیفیت مورد نیاز مشتریان، شرکت دامون بهترین مشاوره را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه سردخانه ۱۵۰ تنی میوه می‌توانید با شرکت طراحی و مهندسی دامون تماس حاصل فرمایید.

عایق کاری سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفری

برای ساخت سردخانه صد و پنجاه تنی بالای صفری که محیط اجرای آن از قبل آماده شده است، طراحان ابتدا دیواره‌های عایق سردخانه -ساندویچ پانل- را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند. ساندویچ پانل ها برای سردخانه بالای صفری باید در دیواره‌ها و سقف سردخانه تعبیه شود. با توجه به شرایط محیطی که سردخانه در آن احداث می‌شود، ضخامت ساندویچ پانل توسط مهندسان تعیین می‌شود. این ضخامت از 7٫۵ سانتی‌متر تا 15 سانتی‌متر متفاوت است و بر قیمت ساخت سردخانه 150 تنی بالای صفری تاثیر می‌گذارد. برای عایق کردن کف سردخانه، از ساندویچ پانل با پوشش ورق آلومینیوم یا عایق پلی استایرن با پوشش سنگ، سرامیک و... استفاده می‌شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. مراحل ساخت سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفری به ترتیب زیر است:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار‌داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۱۵۰ تنی بالای صفری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *