سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر

سردخانه ۱۰ تنی بالای صفری با حجم ۵۰ متر مکعب و توان موتور مورد نیاز ۲ اسب بخار برای ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، خشکبار، لبنیات، دارو، برخی مواد شیمیایی و… که باید در بازه دمایی بالاتر از صفر درجه سلسیوس نگهداری شوند، مناسب است. در ساخت سردخانه برای هر محصول، عوامل و نکات بسیاری دارای اهمیت هستند که باید به دقت طراحی و مهندسی شوند. در ادامه، به ارائه نکاتی در خصوص خرید سردخانه ده تنی بالای صفر و برخ از ویژگی‌های فنی این سردخانه می‌پردازیم.

قیمت سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر

هزینه ساخت سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر به بخش‌های مختلفی اختصاص دارد. در جدول زیر، جزییات قیمت این سردخانه آورده شده است. همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر مطابق با شرایط مورد نظر، با کارشناسان دامون تماس بگیرید.

سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر
قیمت کلی: ۲۲۸ تا ۲۶۴ میلیون تومان
توان کمپرسور: ۲ اسب بخار
حجم: ۵۰ متر مکعب
هزینه سردخانه (میلیون تومان)
تجهیزات ۱۱۷ تا ۱۳۶
عایق‌کاری ۹۷ تا ۱۱۲
مهندسی و اجرا ۱۴ تا ۱۶
برق مصرفی
حداکثر جریان مصرفی ۹٫۲ آمپر
حداکثر توان مصرفی ۱۴٫۲۵ کیلووات

ابعاد سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر

ابعاد سردخانه یکی از تاثیرگذارترین عوامل در برآورد قیمت سردخانه ۱۰ تنی بالای صفری است. این سردخانه دارای حجم ۵۰ متر مکعب است اما می‌تواند با توجه به نیاز خریدار و محدودیت‌های موجود، در ابعاد گوناگونی طراحی شود. شکل زیر، نمونه‌ای از ابعاد سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر را نمایش می‌دهد.

تجهیزات سردخانه ۱۰ تنی بالای صفری

با انتخاب تجهیزات سرمایشی سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر، سیکل سرمایش با توجه به ابعاد و کارایی سردخانه طراحی و اجرا می‌شود. سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر کمپرسور، اواپراتور، کندانسور، گاز مبرد، شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، کنترل و محافظت از تجهیزات مدار سرمایشی، لزوم استفاده از تابلو برق سردخانه‌ای وجود دارد.

عایق کاری سردخانه ۱۰ تنی بالای صفری

برای عایق کردن دیواره‌ها و سقف سردخانه از ساندویچ پانل استفاده می‌شود. ضخامت ساندویچ پانل در محدوده ۷٫۵ تا ۱۵ سانتی‌متر متفاوت است و انتخاب ضخامت مناسب توسط کارشناسان و با توجه مشخصات سردخانه و مکان قرارگیری آن تعیین می‌شود. از ساندویچ پانل برای عایق کردن کف سردخانه نیز استفاده می‌شود. همچنین عایق XPS همراه با پوشش سرامیک، سنگ یا... برای عایق کردن کف سردخانه مناسب است.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مراحب ساخت و طراحی سردخانه زیر صفری دامون به ترتیب زیر است:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار‌داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۱۰ تنی بالای صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *