سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر

سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر، جهت ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، خشکبار، لبنیات، برخی مواد شیمیایی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سردخانه با حجم ۱۳۷ متر مکعب به موتوری با توان ۵٫۵ اسب بخار نیاز دارد. بسیاری از محصولات و مواد برای نگهداری نیاز به ذخیره‌سازی در شرایط دمایی بالای صفر دارند و سردخانه بالای صفری شرایط نگهداری مناسبی را برای این محصولات فراهم می‌کند.

سردخانه 25 تنی بالای صفر

قیمت سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر

هزینه ساخت سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر شامل بخش‌های مختلفی است که در جدول زیر آورده شده است. برای اطلاع از جزییات دقیق هزینه سردخانه می‌توانید با کارشناسان دامون تماس بگیرید.

سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر
قیمت کلی: ۳۴۱ تا ۳۹۷ میلیون تومان
توان کمپرسور: ۵٫۵ اسب بخار
حجم: ۱۳۷ متر مکعب
هزینه سردخانه (میلیون تومان)
تجهیزات ۱۷۶ تا ۲۰۵
عایق‌کاری ۱۴۶ تا ۱۷۰
مهندسی و اجرا ۱۹ تا ۲۲
برق مصرفی
حداکثر جریان مصرفی ۱۶٫۲ آمپر
حداکثر توان مصرفی ۷٫۳۷ کیلووات

ابعاد سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر

در طراحی سردخانه، با توجه به نوع محصول مورد نگهداری باید به عوامل بسیاری توجه شود. ابعاد سردخانه، یکی از عوامل مهم در محاسبه‌ی بار برودتی و همچنین قیمت سردخانه 25 تنی بالای صفر است. ابعاد سردخانه بنا به درخواست مشتریان انتخاب می‌شود. در شکل زیر، نمونه‌ای از ابعاد مناسب برای سردخانه ۲۵ تنی بالای صفری آورده شده است.

ابعاد سردخانه 25 تنی بلای صفر

تجهیزات سردخانه ۲۵ تنی بالای صفری

چرخه سرمایش شامل تجهیزات سرمایشی نظیر کمپرسور، مواد مصرفی نظیر روغن و گاز، تجهیزات کنترلی، شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، باید از درب سردخانه‌ای استفاده کرد. شرکت طراحی و مهندسی دامون امکان ساخت انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندهای نام‌آشنای صنعت سرمایش دارد. بسته به کیفیت و هزینه مورد انتظار مشتریان، شرکت دامون بهترین مشاوره را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد.

عایق‌کاری سردخانه بالای صفری

برای ساخت سردخانه بیست و پنج تنی بالای صفری ابتدا طراحان در محیطی که از قبل توسط مشتریان تهیه و مشخص شده است، ساندویچ پانل‌ها را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند. ساندویچ پانل‌ها برای سردخانه بالای صفری باید در دیوار و سقف سردخانه تعبیه گردند. ضخامت ساندویچ پانل ها از ۷٫۵ سانتی‌متر تا ۱۵ سانتی‌متر متفاوت و بر قیمت ساخت سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر تاثیر گذار است. سپس با انتخاب تجهیزات چرخه سرمایش برای ساخت سردخانه بیست و پنج تنی بالای صفر، سیکل سرمایش طراحی و اجرا می‌شود.

محصولات قابل نگهداری در سردخانه تنی بالای صفر

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر طبق مراحل روبه‌رو ساخته می‌شود:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۲۵ تنی بالای صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *