سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر

بسیاری از محصولات و مواد برای نگهداری نیاز به ذخیره‌سازی در شرایط دمایی بالای صفر دارند. سردخانه بالای صفری شرایط نگهداری مناسبی را برای این محصولات فراهم می‌کند. این سردخانه با حجم ۱۶۶ متر مکعب به موتوری با توان ۷٫۵ اسب بخار نیاز دارد. سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر امکان ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی نظیر انواع میوه‌ها، خشکبار، دارو، لبنیات، برخی مواد شیمیایی و… را دارد.

قیمت سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر

در جدول زیر قیمت سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر و مشخصات فنی آن آورده شده است. شما می‌توانید برای خرید سردخانه ۳۵ تنی بالای صفری با کارشناسان شرکت دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر

قیمت کلی: ۴۰۲ تا ۴۶۷ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۷٫۵ اسب بخار

حجم: ۱۶۶ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۲۰۶ تا ۲۳۹

عایق‌کاری

۱۷۴ تا ۲۹۷

مهندسی و اجرا

۲۲ تا ۲۵

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۲۱٫۹ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۱۰٫۶۳ کیلووات

ابعاد سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر

ابعاد سردخانه یکی از  عوامل مهم در محاسبه‌ی بار برودتی و همچنین قیمت سردخانه ۳۵ تنی میوه است. ابعاد سردخانه‌ها طبق درخواست مشتریان ساخته می‌شود.  همچنین اگر از جانب خریدار محدودیتی از نظر محیط وجود نداشته باشد می‌تواند به صورت از پیش طراحی شده گزینش شود. سردخانه سی و پنج تنی میوه بالای صفری می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر

چرخه سرمایش شامل تجهیزات سرمایشی نظیر کمپرسور، مواد مصرفی نظیر روغن و گاز، تجهیزات کنترلی،  شیرآلات و… است. برای سردخانه‌ بالای صفری ۳۵ تنی میوه که حجمی معادل ۱۵۰ متر مکعب دارد، کمپرسوری با توان اسمی ۵٫۵ اسب بخار کارآمد است. همچنین به منظور عملکرد صحیح لزوم استفاده از تابلو برق و درب سردخانه‌ای وجود دارد.

شرکت طراحی و مهندسی دامون امکان ساخت انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندهای نام آشنای صنعت سرمایش دارد. بسته به کیفیت و هزینه مورد انتظار مشتریان، شرکت دامون مناسب‌ترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. برای برآورد قیمت سردخانه ۳۵ تنی میوه می‌توانید با شرکت طراحی و مهندسی دامون جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

عایق کاری سردخانه بالای صفری

برای ساخت سردخانه سی و پنج تنی بالای صفری ابتدا طراحان ساندویچ پانل (دیواره‌های عایق سردخانه) را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند؛ این‌کار در محیطی که از قبل توسط مشتریان تهیه و مشخص شده است انجام می‌پذیرد. ساندویچ پانل‌ها برای سردخانه بالای صفری باید در دیوار و سقف سردخانه تعبیه گردند. ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن با توجه به شرایط محیطی که سردخانه در آن احداث می‌شود توسط مهندسان مشخص می‌گردد. این ضخامت از 4 الی 15 سانتی‌متر متفاوت است. هزینه ساندویچ پنل بر قیمت ساخت سردخانه 35 تنی میوه تاثیر می‌گذارد. سپس با انتخاب تجهیزات چرخه سرمایش برای ساخت سردخانه سی و پنج تنی میوه، سیکل سرمایش طراحی و ساخته می‌شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. مراحل ساخت ردخانه به ترتیب روبه‌رو است:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار‌داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۳۵ تنی بالای صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *