چانسون کنترلز
johnson controls

جانسون کنترل

جانسون کنترل (johnson controls) یک شرکت چند ملیتی است که قطعاتی مانند باتری، تجهیزات الکترونیکی و تجهیزات تبرید و تهویه مطبوع را تولید می‌کند. این شرکت در شش قاره جهان سایت تولیدی دارد. از سال 2017 در رتبه 389 در لیست 500 شرکت برتر جهان از دید مجله فورچون قرار دارد.

محصولات جانسون کنترل

درباره پن

پن (penn) یک برند زیر مجموعه جانسون کنترل است که مرکزیت آن در آمریکا قرار دارد. این برند سابقه 100 سال طراحی و تولید تجهیزات کنترلی دما، فشار و جریان هوا را در سیستم‌های مختلف دارد. این شرکت در سال های اخیر در حوزه تبرید صنعتی، محصولات کنترلی هوشمندتر و دقیق‌تری را تولید کرده است.

محصولات جانسون کنترل ساخت کجاست؟

محصولات پن جانسون کنترل در کشور مکزیک تولید می‌شوند. محصولات پن جانسون کنترل عمدتا در ایران قابل تهیه می‌باشند. در صورت نیاز به تجهیزات خاص تولید شده توسط پن جانسون کنترل، شرکت دامون آماده تامین تجهیزات مورد نظر می‌باشد.

کاربرد محصولات جانسون کنترل

پن جانسون کنترل، سیستم های مختلف کنترل فشار، کنترل روغن، کنترل دما، کنترل دیفراست، کنترل جریان و کنترل رطوبت را تولید می‌کند. محصولات پن جانسون کنترل کاربرد گسترده‌ای در سردخانه صنعتی، فروشگاه خواربار و خرده فروشی، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، کشاورزی، کنترل فرایند و مراکز داده دارند.

لیست قیمت محصولات جانسون کنترل

برای اطلاع از قیمت محصولات کنترلی پن و جانسون کنترلز که در سیستم‌های سردخانه و تهویه مطبوع استفاده می‌شوند، با کارشناسان شرکت دامون تماس بگیرید.

دامون، تامین کننده محصولات جانسون کنترل در ایران

دامون انواع مختلف محصولات پن جانسون کنترل را با بهترين قيمت و به همراه تحویل سریع در سراسر كشور به فروش می‌رساند.

دامون با عرضه محصولات پن جانسون کنترل اصل و با بهترین قیمت، مسئولیت خود را در تضمین کیفیت سردخانه و سیستم‌های تهویه مطبوع کشور انجام می‌دهد.

ما معتقدیم سوابق و نحوه تعامل با مشتریان قبلی در هر شرکت، نماینده استراتژی و رویکرد آن شرکت است.