با توجه به اینکه انواع تقلبی کمپرسورهای بیتزر در بازار وجود دارند، اطمینان از اصالت کمپرسور خریداری شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کمپرسورهای تقلبی بیتزر معمولا به شکل کمپرسور اصلی ساخته می‌شوند و از لحاظ ظاهری بسیار شبیه کمپرسورهای اصلی بیتزر هستند.

در اینجا به مطمئن‌ترین راه اطمینان از اصالت کمپرسور بیتزر پرداخته می‌شود که توسط خود کارخانه‌ی آلمانی بیتزر معرفی شده است.

شرکت بیتزر برای آنکه مشتریان با خیالی آسوده محصولات این کارخانه را تهیه کنند برای تولیدات خود بارکد و سریال نامبر ویژه در نظر گرفته است. این امر بدین معناست که با ارسال سریال نامبر حک شده روی کمپرسور خریداری شده به کارخانه‌ی بیتزر، این شرکت شما را از اصالت کالایی که در دست شماست مطلع می‌نماید.

دستور العمل انجام این فرآیند ساده به شرح زیر است :

  • ابتدا باید بر روی تلفن همراه خود یک برنامه‌‌ی بارکد خوان نصب کنید. این برنامه به صورت متنوع برای انواع گوشی‌های همراه ارائه شده است و کافیست آن را برای تلفن همراه خود بارگیری کنید.
  • از متصل بودن تلفن خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید.
  • سپس با باز کردن برنامه‌ی بارکد خوان، QR (بارکد تصویری و مربعی شکل) روی بدنه‌ی کمپرسور را بر روی صفحه نمایش تلفن خود اسکن کنید.
  • اکنون اگر کمپرسور شما اصل و ساخت کارخانه‌ی بیتزر باشد، لینک سایت کمپرسور بیتزر بر روی تلفن همراه شما نمایان می‌شود.
  • با باز کردن لینک کارخانه‌ی بیتزر و نمایش عبارت Checking successful به معنای موفیقت در خوانش و تایید اصالت بارکد می‌توانید مدل کمپرسور و سریال نامبر درج شده بر روی بدنه‌ی کمپرسور و آنچه سایت بیتزر به شما نمایش می‌دهد را تطبیق بدهید. اگر تطبیق بین آنچه روی کمپرسور حک شده و آنچه سایت بیتزر به شما نشان می‌دهد وجود داشت یعنی کمپرسور شما اصل و ساخت کشور آلمان است.

برچسب و پلاک و کد کیو آر کمپرسور بیتزر

در نهایت شرکت دامون اقدام به فروش انواع کمپرسور های بیتزر آلمان با ارائه ی خدمات پس از فروش و ضمانت اصالت نموده است. می توانید با مراجعه به صفحه ی لیست قیمت کمپرسور بیتزر اصل آلمان، کمپرسور مد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.