سردخانه ۱۸۰ تنی بالای صفر

سردخانه ۱۸۰ تنی میوه از جمله سردخانه‌های بالای صفری است که کاربردهای متنوعی نظیر ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی مانند انواع میوه‌ها، خشکبار، دارو، لبنیات، برخی مواد شیمیایی و… را دارد. این سردخانه با حجم ۹۰۰ متر مکعب به موتوری با توان ۳۰ اسب بخار نیاز دارد. محصولات زیادی برای نگهداری نیاز به ذخیره‌سازی در شرایط دمایی بالای صفر دارند و سردخانه بالای صفری شرایط نگهداری مناسبی را برای این محصولات به وجود می‌آورد.

قیمت سردخانه ۱۸۰ تنی بالای صفر

در جدول زیر، جزییات هزینه ساخت و مشخصات فنی سردخانه ۱۸۰ تنی میوه آورده شده است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ساخت این سردخانه با کارشناسان شرکت دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۱۸۰ تنی بالای صفر

قیمت کلی: ۱۱۶۲ تا ۱۳۵۱ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۳۰ اسب بخار

حجم: ۹۰۰ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۵۷۹ تا ۶۷۳

عایق‌کاری

۵۱۹ تا ۶۰۳

مهندسی و اجرا

۶۴ تا ۷۵

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۷۶٫۸ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۳۷٫۵۶ کیلووات

ابعاد سردخانه ۱۸۰ تنی بالای صفر

ابعاد سردخانه یکی از  عوامل مهم در محاسبه‌ی بار برودتی و همچنین قیمت سردخانه ۱۸۰ تنی میوه است. ابعاد سردخانه با توجه به محدودیت‌های خریدار و تناژ محصول تعیین می‌شود. همچنین در تعیین ابعاد سردخانه باید فضایی برای رفت و آمد و راهروهای ارتباطی در نظر گرفت. سردخانه صد و هشتاد تنی میوه بالای صفری می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۱۸۰ تنی بالای صفر

برای سردخانه‌ بالای صفری ۱۸۰ تنی که حجمی معادل ۹۰۰ متر مکعب دارد، کمپرسوری با توان اسمی ۳۰ اسب بخار نیاز است. طراحی و ساخت چرخه سرمایش یکی از اولویت‌های طراحی سردخانه است. سیکل سرمایش شامل تجهیزات سرمایشی نظیر کمپرسور، مواد مصرفی نظیر روغن و گاز، تجهیزات کنترلی،  شیرآلات و… است. شرکت طراحی و مهندسی دامون امکان ساخت انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندهای نام آشنای صنعت سرمایش دارد. بسته به کیفیت و هزینه مورد انتظار مشتریان، شرکت دامون بهترین مشاوره را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. برای برآورد قیمت سردخانه ۱۸۰ تنی میوه می‌توانید با شرکت طراحی و مهندسی دامون جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

عایق کاری سردخانه بالای صفری

عایق‌کاری سردخانه، یکی از مراحل مهم ساخت سردخانه است که تاثیر فراوانی بر افزایش راندمان سردخانه دارد. برای عایق کردن دیوراه‌های سردخانه از ساندویچ‌پانل استفاده می‌شود. ساندویچ پانل‌ها برای سردخانه بالای صفری باید در دیوار و سقف سردخانه تعبیه گردند. ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن و با توجه به شرایط محیطی که سردخانه در آن احداث می‌شود توسط مهندسان مشخص می‌گردد. این ضخامت از 4 سانتی‌متر تا 15 سانتی‌متر متفاوت است. ضخامت بر قیمت ساخت سردخانه 180 تنی میوه تاثیر گذار است.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. مراحل ساخت سردخانه ۱۸۰ تنی بالای صفری به ترتیب زیر است:

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار‌داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون