سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر

سردخانه ۷۰ تنی زیر صفری برای محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد که غالبا به صورت منجمد نگهداری می‌شوند. محصولاتی نظیر انواع غذاهای دریایی، گوشت قرمز و مرغ، شیر منجمد، کره، برخی داروها، بستنی و… از جمله این موارد هستند. زیرا این محصولات باید در بازه دمایی پایین‌تر از صفر درجه سلسیوس نگهداری شوند. از این رو بسیاری از مواد غذایی پس از منجمدسازی و رسیدن به دمای مناسب خود، برای نگهداری به سردخانه زیر صفری منتقل می‌شوند.

قیمت سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر

هزینه ساخت سردخانه، شامل هزینه تجهیزات سرمایشی، عایق‌کاری و مهندسی و اجرا است. در جدول زیر می‌توانید مشخصات فنی این سردخانه و قیمت خرید آن را مشاهده نمایید. همچنین برای خرید سردخانه سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر با کارشناسان دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر

قیمت کلی: ۷۱۱٫۴ تا ۸۲۶٫۴ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۲۵ اسب بخار

حجم: ۲۸۸ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۴۱۶٫۸ تا ۴۸۴٫۲

عایق‌کاری

۲۵۲٫۶ تا ۲۹۳٫۴

مهندسی و اجرا

۴۲ تا ۴۸٫۸

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۶۲٫۷۶ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۲۹٫۷ کیلووات

ابعاد سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر

ابعاد سردخانه با توجه به تناژ، نوع محصول و محدودیت‌های محل ساخت سردخانه تعیین می‌شود. اندازه سردخانه، نکته‎‌ای مهم در محاسبه بار برودتی و همچنین قیمت سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر است. سردخانه هفتاد تنی زیر صفر می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر

سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر کمپرسور، تجهیزات کنترلی، مواد مصرفی نظیر گاز ، تجهیزات خط و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، لزوم استفاده از درب سردخانه‌ای و تابلو برق وجود دارد. بسته به کیفیت مورد نیاز مشتریان، شرکت دامون بهترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. شرکت طراحی و مهندسی دامون توانایی اجرای انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندها و شرکت‌های معتبر جهان داراست. برای برآورد قیمت سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر می‌توانید با شرکت طراحی و مهندسی دامون جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

عایق‌کاری سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر

برای ساخت سردخانه ۷۰ تنی زیر صفری در محیطی از پیش مهیا شده توسط درخواست‌دهنده سردخانه، مهندسان ابتدا دیواره‌های عایق سردخانه یا همان ساندویچ پانل را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند. این تجهیزات برای سردخانه زیر صفری باید در دیواره‌ها، سقف و کف سردخانه تعبیه گردند.

ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن در برابر محیط توسط مهندسان انتخاب می‌شود. این ضخامت از چهار سانتی‌متر تا پانزده سانتی‌متر متفاوت است. میزان ضخامت عایق‌ها بر قیمت‌ ساخت سردخانه تاثیرگذار است. انتخاب نوع عایق‌کاری با توجه به محاسبه باربرودتی سردخانه انجام می‌شود. بار برودتی با توجه به عواملی نظیر میزان عبور و مرور در سردخانه، میزان گرمای تولیدی توسط تجهیزات الکتریکی نصب شده داخل سردخانه نظیر لامپ‌ها و… محاسبه می‌گردد.

کف سردخانه زیر صفر می‌تواند با ساندویچ پنل عایق‌کاری شود. سپس برای ایجاد استحکام با ورق آلومینیوم یا ورق گالوانیزه عاج‌دار پوشش داده شود. همچنین کف سردخانه می‌تواند به جای ساندویچ پنل با پلی استایرن (XPS) عایق شود. آنگاه با توجه به انتخاب خریدار، با سیمان و سرامیک یا… کف‌سازی شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. سردخانه ۷۰ تنی زیر صفری، طبق مراحل زیر ساخته می‌شود.

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرارداد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۷۰ تنی زیر صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *