سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر

در طراحی و احداث سردخانه ۴۰ تنی زیر صفری  برای هر محصولی، عوامل بسیاری دخیل هستند. این سردخانه، دارای حجم ۱۴۴ متر مکعب و موتوری با توان ۱۵ اسب بخار است. سردخانه چهل تنی زیر صفر برای ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی مناسب است که باید در بازه دمایی پایین‌تر از صفر درجه سلسیوس حفظ شوند. این سردخانه برای نگهداری محصولاتی نظیر انواع غذاهای دریایی نظیر ماهی و میگو، گوشت قرمز و مرغ،  کره و… به‌کار می‌آید. بسیاری از مواد غذایی پس از منجمدسازی و رسیدن به دمای مناسب خود، برای نگهداری به سردخانه زیر صفری انتقال داده می‌شوند.

قیمت سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر

در جدول زیر، جزییات هزینه ساخت سردخانه ۴۰ تنی زیر صفری و برخی از مشخصات فنی آن آورده شده است. مشتریان عزیز می‌توانند برای خرید سردخانه ۴۰ تنی پروتئین با کارشناسان دامون تماس بگیرند.

 

سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر

قیمت کلی: ۴۷۲ تا ۵۴۹ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۱۵ اسب بخار

حجم: ۱۴۴ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۲۹۷ تا ۳۴۵

عایق‌کاری

۱۴۱ تا ۱۷۱

مهندسی و اجرا

۲۸ تا ۳۳

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۴۲٫۳ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۲۰٫۱ کیلووات

ابعاد سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر

ابعاد سردخانه ۴۰ تنی پروتئین یکی از تاثیرگذارترین عوامل در برآورد هزینه ساخت سردخانه و محاسبه بار برودتی آن است. ابعاد سردخانه‌ها بنابر به درخواست مشتریان تعیین می‌شود. همچنین می‌تواند در صورت عدم محدودیت از جانب خریدار به صورت از پیش طراحی شده انتخاب گردد. سردخانه 40 تنی زیر صفر می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر

سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر کمپرسور، تجهیزات کنترلی، مواد مصرفی نظیر گاز و روغن، شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، لزوم استفاده از درب سردخانه‌ای و تابلو برق وجود دارد. بسته به کیفیت مورد نیاز مشتریان، شرکت دامون بهترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. شرکت طراحی و مهندسی دامون توانایی اجرای انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندها و شرکت‌های معتبر جهان داراست.

عایق‌کاری سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر

برای ساخت سردخانه چهل تنی زیر صفر در یک فضای مشخص که از قبل توسط مشتری درنظر گرفته شده است، مهندسان ابتدا دیواره‌های عایق سردخانه -که اصطلاحا ساندویچ پانل نام دارد- را نصب می‌کنند. این تجهیزات برای سردخانه زیر صفری باید در دیواره‌ها، سقف و کف سردخانه تعبیه گردند. کف سردخانه زیر صفر می‌تواند با ساندویچ پانل عایق‌کاری شود. سپس برای ایجاد استحکام با ورق آلومینیوم یا ورق گالوانیزه عاج دار پوشش داده شود. همچنین کف سردخانه می‌تواند به جای ساندویچ پانل با مواد پلی استایرن (XPS) عایق شود و با توجه به انتخاب خریدار، با سیمان و سرامیک یا… کف‌سازی شود.

ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن در برابر محیط توسط مهندسان انتخاب می‌شود. این ضخامت از چهار سانتی‌متر تا پانزده سانتی‌متر متفاوت است. همچنین این امر بر قیمت‌ ساخت سردخانه اثرگذار است. انتخاب نوع عایق‌کاری با توجه به محاسبه بار برودتی سردخانه و با توجه به عواملی نظیر میزان عبور و مرور در سردخانه، میزان گرمای تولیدی توسط تجهیزات الکتریکی نصب شده داخل سردخانه -نظیر لامپ‌ها- و… انجام می‌شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. سردخانه ۴۰ تنی زیر صفری، طبق مراحل زیر ساخته می‌شود.

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرارداد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۴۰ تنی زیر صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *