سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر

سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر برای ذخیره محصولات منجمد نظیر انواع میگو، گوشت قرمز، مرغ، کره، بستنی و… کاربرد دارد. این سردخانه دارای حجم ۴۴ متر مکعب و موتور با قدرت ۵٫۵ اسب بخار است. در ادامه، به ارائه نکاتی در خصوص خرید سردخانه ده تنی زیر صفر می‌پردازیم.

قیمت سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر

هزینه ساخت سردخانه ۱۰ تنی زیر صفری و برخی از مشخصات فنی این سردخانه، در جدول زیر آورده شده است. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه ساخت سردخانه ده تنی زیر صفری مطابق با شرایط مورد نظر، با کارشناسان دامون تماس بگیرید.

سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر
قیمت کلی: ۲۶۳ تا ۳۰۵ میلیون تومان
توان کمپرسور: ۵٫۵ اسب بخار
حجم: ۴۴ متر مکعب
هزینه سردخانه (میلیون تومان)
تجهیزات ۱۶۱ تا ۱۸۷
عایق‌کاری ۸۶ تا ۱۰۰
مهندسی و اجرا ۱۶ تا ۱۸
برق مصرفی
حداکثر جریان مصرفی ۱۶٫۲ آمپر
حداکثر توان مصرفی ۷٫۱۳ کیلووات

ابعاد سردخانه ۱۰ تنی زیر صفری

ابعاد سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر توسط کارشناسان و با توجه به شرایط موجود برای ساخت سردخانه تعیین می‌شود. در تصویر زیر، نمونه‌ای از ابعاد مناسب برای ساخت سردخانه 10 تنی زیر صفری نمایش داده شده است.

تجهیزات سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر

تجهیزات سرمایشی سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر با توجه به ابعاد و کارایی سردخانه طراحی و اجرا می‌شود. سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر کمپرسور، اواپراتور و کندانسور، تجهیزات کنترلی، مواد مصرفی نظیر گاز و روغن، شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، استفاده از درب سردخانه‌ای لازم است. بسته به کیفیت مورد نیاز مشتریان، شرکت دامون بهترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر کارایی و اقتصادی ارائه می‌دهد.

عایق‌کاری سردخانه ۱۰ تنی زیر صفری

انتخاب نوع عایق‌کاری با توجه به محاسبه بار برودتی سردخانه و با توجه به عواملی نظیر میزان عبور و مرور در سردخانه، میزان گرمای تولیدی توسط تجهیزات الکتریکی نصب شده داخل سردخانه -نظیر لامپ‌ها- و... انجام می‌شود. برای عایق کردن دیواره‌ها و سقف سردخانه از ساندویچ پانل استفاده می‌شود. ضخامت ساندویچ پانل از ۷٫۵ تا ۱۵ سانتی‌متر متفاوت است و ضخامت مناسب آن برای سردخانه مورد نظر، ‌توسط کارشناسان تعیین می‌شود. کف سردخانه زیر صفری را می‌توان با ساندویچ پنل عایق کرد. همچنین کف سردخانه می‌تواند با مواد پلی استایرن (XPS) عایق شود و در با توجه به انتخاب خریدار، با سیمان و سرامیک یا … کف‌سازی شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه طراحی و احداث می‌کنند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را در اختیار خریداران قرار می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند.

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرار داد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۱۰ تنی زیر صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *