سردخانه ۸ تنی زیر صفر

سردخانه 8 تنی زیر صفر برای ذخیره‌سازی و نگهداری محصولاتی نظیر انواع غذاهای دریایی، گوشت قرمز و مرغ، شیر منجمد، کره، بستنی و … مناسب است. این محصولات باید در بازه دمایی پایین‌تر از صفر درجه سلسیوس نگهداری شوند. بسیاری از مواد غذایی پس از منجمدسازی درون تونل انجماد و رسیدن به دمای مناسب خود، برای نگهداری به سردخانه زیر صفری منتقل می‌شوند. سردخانه ۸ تنی زیر صفری با حجمی در حدود ۳۵ متر مکعب به موتوری با توان ۵٫۵ اسب بخار نیاز دارد.

قیمت سردخانه ۸ تنی زیر صفر

در جدول زیر، هزینه ساخت سردخانه ۸ تنی پروتئین و مشخصات فنی این سردخانه آورده شده است. شما می‌توانید برای خرید سردخانه ۸ تنی زیر صفر با کارشناسان شرکت دامون تماس بگیرید.

 

سردخانه ۸ تنی زیر صفر

قیمت کلی: ۲۳۳ تا ۲۷۲ میلیون تومان

توان کمپرسور: ۵٫۵ اسب بخار

حجم: ۳۴٫۷ متر مکعب

هزینه سردخانه (میلیون تومان)

تجهیزات

۱۴۱٫۷ تا ۱۶۵

عایق‌کاری

۷۶٫۷ تا ۸۹٫۷

مهندسی و اجرا

۱۴٫۷ تا ۱۷٫۳

برق مصرفی

حداکثر جریان مصرفی

۱۵٫۴ آمپر

حداکثر توان مصرفی

۷٫۲ کیلووات

ابعاد سردخانه ۸ تنی زیر صفر

ابعاد سردخانه هشت تنی پروتئین یکی از تاثیرگذارترین عوامل در برآورد هزینه ساخت سردخانه و محاسبه بار برودتی آن است. تناژ و نوع محصول، از عوامل تاثرگذار بر ابعاد سردخانه هستند. همچنین محدودیت‌های موجود و نظر مشتری بر ابعاد سردخانه تاثیرگذار است. سردخانه هشت تنی زیر صفر می‌تواند برای نمونه ابعادی به صورت زیر داشته باشد.

تجهیزات سردخانه ۸ تنی زیر صفر

سیکل سرمایش شامل قطعات سرمایشی نظیر کمپرسور، تجهیزات کنترلی، مواد مصرفی -مانند گاز و روغن-، شیرآلات و… است. همچنین به منظور عملکرد صحیح، لزوم استفاده از درب سردخانه‌ای و تابلو برق وجود دارد.

بسته به کیفیت مورد نیاز مشتریان، شرکت دامون بهترین پیشنهاد را برای انتخاب تجهیزات از نظر اقتصادی و کارایی ارائه می‌دهد. شرکت طراحی و مهندسی دامون توانایی اجرای انواع سردخانه را با به‌کارگیری انواع تجهیزات سرمایشی از برندها و شرکت‌های معتبر جهان داراست.

عایق‌کاری سردخانه ۸ تنی زیر صفر

برای ساخت سردخانه ۸ تنی زیر صفر در یک فضای مشخص که از قبل به وسیله مشتری درنظر گرفته شده است، مهندسان ابتدا دیواره‌های عایق سردخانه که اصطلاحا ساندویچ پانل نام دارد را با توجه به ابعاد سردخانه نصب می‌کنند.  این تجهیزات برای سردخانه زیر صفری باید در دیواره‌ها، سقف و کف سردخانه تعبیه گردند. ضخامت ساندویچ پانل با توجه به میزان عایق بودن آن در برابر محیط توسط مهندسان انتخاب می‌شود که این ضخامت از ۴ سانتی‌متر تا ۱۵ سانتی‌متر متفاوت است و بر قیمت‌ ساخت سردخانه تاثیرگذار است. انتخاب نوع عایق‌کاری با توجه به محاسبه بار برودتی سردخانه و با توجه به عواملی نظیر میزان عبور و مرور در سردخانه، میزان گرمای تولیدی توسط تجهیزات الکتریکی نصب شده داخل سردخانه -نظیر لامپ‌ها- و… انجام می‌شود.

کف سردخانه زیر صفر می‌تواند با ساندویچ پانل عایق‌کاری شود سپس برای ایجاد استحکام با ورق آلومینیوم یا ورق گالوانیزه عاج دار پوشش داده شود. همچنین کف سردخانه می‌تواند به جای ساندویچ پانل با مواد پلی استایرن (XPS) عایق شود و سپس با توجه به انتخاب خریدار، با سیمان و سرامیک یا… کف‌سازی شود.

طراحی و ساخت

مهندسان دامون انواع سردخانه را با توجه به نیاز خریداران و رعایت استانداردهای ویژه هر صنعت طراحی می‌کنند و می‌سازند. تمامی سردخانه‌های دامون دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است. مهندسان دامون اطلاعات فنی لازم برای نگهداری سردخانه را به خریداران می‌دهند و آن‌ها را از نظر فنی نیز پشتیبانی می‌کنند. سردخانه ۸ تنی زیر صفری، طبق مراحل زیر ساخته می‌شود.

01درخواست خریدار

02محاسبه بار برودتی و ظرفیت سنجی

03انتخاب تجهیزات

04پیشنهاد فنی و مالی

05بازدید از محل

06انعقاد قرارداد

07نصب و اجرا

08تحویل سردخانه

09گارانتی و پشتیبانی

پروژه‌های دامون

دیـــدگـاه خـود را بـه اشــتراک گــذاریــد

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سردخانه ۸ تنی زیر صفر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *